Marago Fit to nie tylko catering, to nowy styl życia, zdrowy, smaczny i przygotowany w odpowiednim zestawieniu kalorycznym przy zachowaniu odpowiednich zasad bilansowania, który poprawi twoje samopoczucie, a w dłuższej perspektywie zmieni Twoje nawyki żywieniowe. Dzięki pięciu posiłkom dostarczanym codziennie pod Twój dom masz więcej czasu dla siebie. Wykorzystaj go!

Nasz zespół tworzą młodzi, doświadczeni i kreatywni kucharze oraz dyplomowana dietetyczka, która swoją pasję do zdrowego odżywiania przelewa na dietetyczne programy żywieniowe. Wszystkie diety są odpowiednio zbilansowane i pokrywają w pełni zapotrzebowanie na niezbędne składniki odżywcze.

Dbamy o to, aby posiłki trafiające w Państwa ręce były przygotowywane z produktów o jak najwyższej jakości. Współpracujemy głównie z małymi, lokalnymi dostawcami, od których kupujemy naturalne i nieprzetworzone produkty.  Nasi kucharze nie używają w kuchni kostek rosołowych, maggi, glutaminianu sodu czy innych wzmacniaczy smaku. Bazujemy wyłącznie na naturalnych produktach, które odpowiednio komponowane z zestawem świeżych ziół i przypraw, pomagają stworzyć niepowtarzalne potrawy, które na pewno dogodzą najbardziej wymagającym smakoszom.